• گروه آموزشی کدینگ وردز

کتاب لغات ضروری تافل

اهمیت کتاب

کتاب Essential Words for the TOEFL یکی از بهترین منابع برای تقویت دایره لغات متقاضیان آزمون تافل است که توسط انتشارات بارنز به چاپ رسیده است. در این کتاب حدود 500 لغت که بیشترین دفعات تکرار را در آزمون های گذشته تافل iBT داشته اند، آموزش داده می شوند. کتاب حاضر در ابتدا انواع آزمون تافل (iBT و iTP) را با یکدیگر به صورت جامع مقایسه می کند به نحوی که هیچ سوالی در ذهن داوطلب در خصوص خود آزمون باقی نمی ماند. این کتاب همچنین سعی می کند نکاتی کاربردی در خصوص نحوه افزایش دایره لغات نیز ارائه دهد.

سبک کلی کتاب

بخش اصلی این کتاب را واژگان بسیار کاربردی تشکیل می دهد که برای عملکرد خوب در آزمون تافل نیاز است یاد گرفته شوند. کتاب Essential Words for the TOEFL کلمات را در قالب 30 درس آموزش می دهد؛ در هر درس 16 – 17 کلمه وجود دارد. در هر درس ابتدا لیست کامل کلمات ارائه شده است و پس از آن تعاریف، مثال ها، مترادف ها و مشتقات دیگر مربوط به آن کلمات نوشته شده اند. و در انتها تمریناتی برای بالا بردن سطح تسلط زبان آموزان ارائه شده است.

یادگیری بی نظیر تافل با گروه آموزشی کدینگ وردز

کلاس آنلاین تافل به روش کدینگ (بزودی)

روش تصویر سازي ذهنی یا کدینگ لغات اخیرا به عنوان یکی از شیوه های نوین براي به خاطر سپردن بهتر لغات در زمان کمتر مطرح شده است که امکان ماندگاري بیشتر لغات در ذهن زبان آموز را نیز فراهم می آورد.

ما در این کلاس قصد داریم که حفظ لغات کتاب 500 واژه ضروری تافل را با این روش فوق العاده به شما عزیزان آموزش دهیم تا علاوه یادگیری آسان و سریع واژه ها تجربه ای لذت بخش را در کلاس آنلاین ما با هزینه ای بسیار ارزان داشته باشید.

مرور سریع تافل به روش توربو

در مجموعه مرور سریع تافل به روش توربو هرلغت همراه با معنی دقیق ، فونتیک و تلفظ صحیح ، synonym یا مترادف ها در قالب یک جدول و بصورت منظم آورده شده است. حفظ لغات و مرور آنها در یک قالب مشخص و منظم علاوه برافزایش بازدهی مغز ، یادگیری را چندین برابر آسان تر و سریع تر خواهد کرد. همچنین به منظور آشنایی با سوالات چهار گزینه ای به خصوص برای داوطلبین کنکوردرپایان هردرس سوالات تستی مطرح شده است که در انتها کلید سوالات همراه با پاسخ تشریحی آورده شده است.

تمام 30 درس این کتاب همانند درس اول که در فایل نمونه زیر مشاهده خواهید کرد، توسط گروه آموزشی کدینگ وردز جمع آوری گردیده است تا حفظ لغات و مرور سریع آنها را برای شما عزیزان راحت تر کند. این ویژگی های منحصر به فرد به همراه قیمت بسیار ارزان موجب شده که این محصول بی نظیر ، مورد مشابهی نداشته باشد و صرفه جویی در وقت و هزینه را برای زبان آموزان بویژه کنکوری های عزیز میسر نماید.

دانلود فایل نمونه دانلود فایل اصلی

اهمیت زبان انگلیسی

80%

زبان بین المللی

زبان انگلیسی در بسیاری از کشورها بعنوان زبان رسمی محسوب می گردد به طوری که حدود دو میلیارد نفر با این زبان مکالمه می کنند.

85%

زبان کسب و کار

زبان انگلیسی زبان غالب کسب و کار است به طوری که ارتباطات بین کسب و کارهی مختلف در مارکت های جهانی به وسیله ی این زبان برقرار می شود.

90%

منابع علمی

بسیاری از کتب علمی جهان به زبان انگلیسی تولید و منتشر می شوند و بدون یادگیری این زبان نمیتوان پیشرفتی را در زمینه ی علم و دانش به دست آورد.

100%

اینترنت

تمام محتوای تولید شده در اینترنت به زبان انگلیسی می باشد به طوری که بدون بهره گیری از این زبان در زمینه ی تکنولوژی نمی توان حرفی برای گفتن داشت.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه آموزشی کدینگ وردز محفوظ می باشد .