• گروه آموزشی کدینگ وردز

کتاب 1100 واژه که باید دانست

اهمیت کتاب

کتاب 1100Words You Need to Know یکی از شناخته شده ترین کتاب هایی است که در زمینه تقویت دایره لغات زبان انگلیسی منتشر شده است. این کتاب برای زبان آموزانی مناسب می باشد که سطح زبان آنها حداقل متوسط باشد و بخواهند کلمات آکادمیک زبان انگلیسی را یاد بگیرند؛ کلماتی که در این کتاب آموزش داده می شوند به ندرت در زبان عامیانه استفاده می شوند و بیشتر در متون آکادمیک و رسمی دیده می شوند. خواندن این کتاب به داوطلبان آزمون های آیلتس و تافل نیز توصیه می شود.

سبک کلی کتاب

بخش اصلی این کتاب را واژگان بسیار کاربردی تشکیل می دهد که برای عملکرد خوب در آزمون تافل نیاز است یاد گرفته شوند. این کتاب، کلمات را در قالب 46 درس آموزش می دهد؛ در هر درس 20 کلمه وجود دارد. در هر درس ابتدا لیست کامل کلمات ارائه شده است و پس از آن تعاریف، مثال ها، مترادف ها و مشتقات دیگر مربوط به آن کلمات نوشته شده اند. و در انتها تمریناتی برای بالا بردن سطح تسلط زبان آموزان ارائه شده است.

یادگیری بی نظیر 1100 با گروه آموزشی کدینگ وردز

کلاس آنلاین1100 به روش کدینگ (بزودی)

روش تصویر سازي ذهنی یا کدینگ لغات اخیرا به عنوان یکی از شیوه های نوین براي به خاطر سپردن بهتر لغات در زمان کمتر مطرح شده است که امکان ماندگاري بیشتر لغات در ذهن زبان آموز را نیز فراهم می آورد.

ما در این کلاس قصد داریم که حفظ لغات کتاب 1100 واژه که باید دانست را با این روش فوق العاده به شما عزیزان آموزش دهیم تا علاوه یادگیری آسان و سریع واژه ها تجربه ای لذت بخش را در کلاس آنلاین ما با هزینه ای بسیار ارزان داشته باشید.

مرور سریع 1100 به روش توربو

در مجموعه مرور سریع 1100 به روش توربو هرلغت همراه با معنی دقیق ، فونتیک و تلفظ صحیح ، synonym یا مترادف ها در قالب یک جدول و بصورت منظم آورده شده است. حفظ لغات و مرور آنها در یک قالب مشخص و منظم علاوه برافزایش بازدهی مغز ، یادگیری را چندین برابر آسان تر و سریع تر خواهد کرد. همچنین به منظور آشنایی با سوالات چهار گزینه ای به خصوص برای داوطلبین کنکوردرپایان هردرس سوالات تستی مطرح شده است که در انتها کلید سوالات همراه با پاسخ تشریحی آورده شده است.

تمام 46 درس این کتاب همانند درس اول که در فایل نمونه زیر مشاهده خواهید کرد، توسط گروه آموزشی کدینگ وردز جمع آوری گردیده است تا حفظ لغات و مرور سریع آنها را برای شما عزیزان راحت تر کند. این ویژگی های منحصر به فرد به همراه قیمت بسیار ارزان موجب شده که این محصول بی نظیر ، مورد مشابهی نداشته باشد و صرفه جویی در وقت و هزینه را برای زبان آموزان بویژه کنکوری های عزیز میسر نماید.

دانلود فایل نمونه دانلود فایل اصلی

اهمیت زبان انگلیسی

80%

زبان بین المللی

زبان انگلیسی در بسیاری از کشورها بعنوان زبان رسمی محسوب می گردد به طوری که حدود دو میلیارد نفر با این زبان مکالمه می کنند.

85%

زبان کسب و کار

زبان انگلیسی زبان غالب کسب و کار است به طوری که ارتباطات بین کسب و کارهی مختلف در مارکت های جهانی به وسیله ی این زبان برقرار می شود.

90%

منابع علمی

بسیاری از کتب علمی جهان به زبان انگلیسی تولید و منتشر می شوند و بدون یادگیری این زبان نمیتوان پیشرفتی را در زمینه ی علم و دانش به دست آورد.

100%

اینترنت

تمام محتوای تولید شده در اینترنت به زبان انگلیسی می باشد به طوری که بدون بهره گیری از این زبان در زمینه ی تکنولوژی نمی توان حرفی برای گفتن داشت.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه آموزشی کدینگ وردز محفوظ می باشد .