• گروه آموزشی کدینگ وردز

کتاب 504 واژه ضروری

اهمیت کتاب

کتاب 504 واژه کاملاً ضروری یکی از کتاب‌های خودآموز زبان انگلیسی درزمینه‌ی واژگان است. با استفاده از کتاب 504 واژه کاملاً ضروری شما می‌توانید دایره لغات خود را گسترده‌تر و قوی‌تر کنید. واژگان این کتاب بیشترین استفاده را در بین افراد تحصیل‌کرده داشته است. 504 واژه در روزنامه‌ها، مجلات، کتاب‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، فیلم‌هایی که می‌بینید و در مکالمات روزانه استفاده می‌شوند و داراری مزیت های زیر می باشد:

  • افزایش دامنه ی لغات اساسی و پایه ی زبان انگلیسی
  • افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان مبتدی
  • افزایش آمادگی داوطلبان برای شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه

سبک کلی کتاب

کتاب 504 واژه کاملاً ضروری شامل 42 درس است. هر درس در سه صفحه 12 کلمه را آموزش می‌دهد. در صفحه اول و نیمی از صفحه دوم واژه‌ها معرفی‌شده‌اند. جلوی هر واژه تلفظ آن نوشته‌شده و پس از تلفظ، معنی واژه گفته‌شده است. –این معنی در قالب کلمه، عبارت و یا جمله بیان‌شده است- در زیر هر کلمه، سه مثال جمله‌ای آمده است. این سه جمله دربردارنده‌ی واژه‌ی موردنظر است. در ادامه‌ی صفحه‌ی دوم هر درس، قسمت words in use قرار دارد. در این قسمت، 12 کلمه همان درس در قالب متنی آورده می‌شود تا بتوان با کاربرد کلمات در متن هم آشنا شد. قسمت پایانی هر درس از تمرین‌هایی مرتبط با کلمات همان درس و قسمت «Spotlight on» تشکیل‌شده است؛ که در جهت تثبیت و کاربردی کردن کلمات و همچنین محک و آزمایش میزان آموخته‌های شما آورده شده‌اند.

یادگیری بی نظیر 504 با گروه آموزشی کدینگ وردز

کلاس آنلاین504 به روش کدینگ (بزودی)

روش تصویر سازي ذهنی یا کدینگ لغات اخیرا به عنوان یکی از شیوه های نوین براي به خاطر سپردن بهتر لغات در زمان کمتر مطرح شده است که امکان ماندگاري بیشتر لغات در ذهن زبان آموز را نیز فراهم می آورد.

ما در این کلاس قصد داریم که حفظ لغات کتاب 504 واژه ضروری را با این روش فوق العاده به شما عزیزان آموزش دهیم تا علاوه یادگیری آسان و سریع واژه ها تجربه ای لذت بخش را در کلاس آنلاین ما با هزینه ای بسیار ارزان داشته باشید.

مرور سریع 504 به روش توربو

در مجموعه مرور سریع 504 به روش توربو هرلغت همراه با معنی دقیق ، فونتیک و تلفظ صحیح ، synonym یا مترادف ها در قالب یک جدول و بصورت منظم آورده شده است. حفظ لغات و مرور آنها در یک قالب مشخص و منظم علاوه برافزایش بازدهی مغز ، یادگیری را چندین برابر آسان تر و سریع تر خواهد کرد. همچنین به منظور آشنایی با سوالات چهار گزینه ای به خصوص برای داوطلبین کنکوردرپایان هردرس سوالات تستی مطرح شده است که در انتها کلید سوالات همراه با پاسخ تشریحی آورده شده است.

تمام 42 درس این کتاب همانند درس اول که در فایل نمونه زیر مشاهده خواهید کرد، توسط گروه آموزشی کدینگ وردز جمع آوری گردیده است تا حفظ لغات و مرور سریع آنها را برای شما عزیزان راحت تر کند. این ویژگی های منحصر به فرد به همراه قیمت بسیار ارزان موجب شده که این محصول بی نظیر ، مورد مشابهی نداشته باشد و صرفه جویی در وقت و هزینه را برای زبان آموزان بویژه کنکوری های عزیز میسر نماید.

دانلود فایل نمونه دانلود فایل اصلی

اهمیت زبان انگلیسی

80%

زبان بین المللی

زبان انگلیسی در بسیاری از کشورها بعنوان زبان رسمی محسوب می گردد به طوری که حدود دو میلیارد نفر با این زبان مکالمه می کنند.

85%

زبان کسب و کار

زبان انگلیسی زبان غالب کسب و کار است به طوری که ارتباطات بین کسب و کارهی مختلف در مارکت های جهانی به وسیله ی این زبان برقرار می شود.

90%

منابع علمی

بسیاری از کتب علمی جهان به زبان انگلیسی تولید و منتشر می شوند و بدون یادگیری این زبان نمیتوان پیشرفتی را در زمینه ی علم و دانش به دست آورد.

100%

اینترنت

تمام محتوای تولید شده در اینترنت به زبان انگلیسی می باشد به طوری که بدون بهره گیری از این زبان در زمینه ی تکنولوژی نمی توان حرفی برای گفتن داشت.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه آموزشی کدینگ وردز محفوظ می باشد .